KER+3MR - Technika Aluminiowo-Szklana Spółka z o.o.

Adres:

55-003 Czernica
ul. Miedziana 1, Nadolice Wielkie
GPS N: 51,0774° E: 17,2605°

biuro@ker3mr.pl
tel: 531 759 999
fax: 71 70 71 475

Zespół

portret
Jerzy Goriaczko
Prezes Spółki

Dyrektor ds. Organizacji Produkcji i Montażu

jurek@ker3mr.pl tel. kom. +48 501-193-374
portret
Robert Jopp
V-ce Prezes Spółki

Dyrektor ds. Technicznych i Marketingu

robert@ker3mr.pl tel. kom. +48 507-135-802
portret
Agnieszka Hebbechi

Marketing i Administracja

biuro@ker3mr.pl tel. kom. +48 531-759-999
portret
Jarosław Krawczyk

Projektant

jarek@ker3mr.pl tel. kom. +48 604-638-504
portret
Artur Wesołowski

Kierownik Kontraktu

artur@ker3mr.pl
portret
Krzysztof Wesołowski

Kierownik Kontraktu

krzysztof@ker3mr.pl
portret
Michał Stachoń

Kierownik Kontraktu

michal@ker3mr.pl
portret
Piotr Dyderski

Logistyka i Serwis

piotr.dyderski@ker3mr.pl tel. kom. +48 500-257-959
portret
Mateusz Jopp

Systemy Przeciwsłoneczne

mateusz@ker3mr.pl tel. kom. +48 508-183-609
portret
Daniel Czyrnek

Kierownik Produkcji

daniel@ker3mr.pl