KER+3MR - Technika aluminiowo-szklana
Wersja polska English version
KER+3MR na facebook

Kontakt

KER+3MR - Technika Aluminiowo-Szklana Spółka z o.o.

Siedziba i Zakład Produkcyjny:
55-003 Czernica
ul. Miedziana 1, Nadolice Wielkie
GPS N: 51,0774° E: 17,2605°

biuro@ker3mr.pl
tel: 531 759 999
fax: 71 70 71 475



Jerzy GoriaczkoJerzy Goriaczko - Prezes Spółki
Dyrektor ds. Organizacji Produkcji i Montażu
jurek@ker3mr.pl
tel. kom. +48 501-193-374

 


Robert JoppRobert Jopp - V-ce Prezes Spółki
Dyrektor ds. Technicznych i Marketingu
robert@ker3mr.pl
tel. kom. 507-135-802

 


Agnieszka HebbechiAgnieszka Hebbechi - Marketing i Administracja
biuro@ker3mr.pl

 

 

Jarosław KrawczykJarosław Krawczyk - Projektant
jarek@ker3mr.pl
tel. kom. 604-638-504

 

 

Artur WesołowskiArtur Wesołowski – Kierownik Kontraktu
artur@ker3mr.pl

 

 

Krzysztof WesołowskiKrzysztof Wesołowski – Kierownik Kontraktu
krzysztof@ker3mr.pl

 

 

Michał StachońMichał Stachoń – Kierownik Kontraktu
michal@ker3mr.pl

 

Piotr DyderskiPiotr Dyderski – Logistyka i Serwis
piotr.dyderski@ker3mr.pl
tel. kom. 500-257-959

 

Mateusz Jopp

Mateusz Jopp – Logistyka
mateusz@ker3mr.pl
tel. kom. 508-183-609

 

Daniel CzyrnekDaniel Czyrnek – Kierownik Produkcji
daniel@ker3mr.pl



 


Do pobrania: Wersja mapy do druku




Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Adres email

Treść wiadomości

 
  O firmieHistoriaCertyfikatyDla architektówKontakt