Dom obustronny

Dzisiejsza inwestycja to jedna z tych, o której śmiało możemy powiedzieć, że przyciąga uwagę i zachwyca swoją oryginalnością. Obustronny dom to absolutnie unikatowy projekt pracowni TTAT z Katowic, która pokazała swój niewątpliwy kunszt. Przedstawione na poniższych zdjęciach wizualizacje wykonało SAIKO studio. – trzeba przyznać, że całość robi niesamowite wrażenie. Zarówno z jedną, jak i drugą firmą prowadziliśmy owocną współpracę, co przybliżyło budynek o krok do ukończenia.
Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Polski, przy której mieliśmy przyjemność wykonywać kompleksowe szklenie. Wąskie okna wentylacyjne wykonaliśmy w systemie Aliplast Star 90 w strukturze RAL 9006. Przeszklenia stanowiące centrum całej bryły wykonaliśmy z kolei w systemie Keller minimal windows 4+ w wariancie Floor. Tutaj również postawiliśmy na elegancką, a zarazem praktyczną strukturę RAL 9006. Warto nadmienić, że fasady szklane zostały osadzone na izolacyjnych podwalinach PURENIT. Jest to standard naszych prac montażowych, który gwarantuje doskonałą termoizolację i wysoką wytrzymałość.
Takie przeszklenia otwierają wnętrze domu na wpadające promienie słoneczne, a domownikom pozwalają zachwycać się pięknem otaczającej przyrody. 
 
Co jednak, jeśli zechcą nieco zacienić pomieszczenie lub uzyskać odrobinę prywatności?
 
Tutaj odpowiedzią są żaluzje fasadowe HELLA Techniki Osłonowe Sp z oo ARE92 VAP z lamelami w kształcie litery Z. Instalacja obsługiwana jest za pomocą zdalnie sterowanego napędu silnikowego, który umożliwia regulację wysokości żaluzji na życzenie. Dziękujemy za możliwość współpracy przy tym projekcie i trzymamy kciuki za kolejne etapy!