Okna na jezioro, czy jezioro z oknami?

Dziś zapraszamy Was na nasze polskie, piękne Kaszuby, do podziwiania niezwykłego obiektu wyposażonego w naszą stolarkę aluminiową.
Nie myli Was wzrok, to urokliwy dom, umiejscowiony nad samym jeziorem. Zrealizowanie tak niecodziennego przedsięwzięcia było możliwe dzięki współpracy z pracownią Axis Mason Ltd.
 
Ogromne konstrukcje, estetyczne połączenia narożne wykonane w systemie Glass Corner, dzięki którym uwydatniony widok za oknem zapiera dech w piersiach, to tylko początek tej wędrówki po naszej realizacji.
Producent szyb PRESS GLASS stanął bowiem również na wysokości zadania, dostarczając nam nowoczesne szklenie z powłoką Cool-lite SKN 176 II, które sprawia, że komfort użytkowania jest jeszcze lepszy. Dlaczego?
Ponieważ warstwa ta zapewnia zabezpieczenie przed nadmiernym przegrzewaniem się budynku, ale również dostarcza odpowiedni poziom światła dziennego do wnętrza pomieszczeń.
 
Zastosowane szklenie ma jeszcze jedną, niezwykle ważną funkcję, a mianowicie charakteryzuje się podwyższonymi walorami termoizolacyjnymi. Szkło i uwydatnienie fascynującego widoku za nimi to jednak nie koniec zalet zastosowanych rozwiązań.
Wszystkie pozycje w budynku to konstrukcje wąskoprofilowe, aby jeszcze bardziej zaakcentować nowoczesny design tego miejsca.
 
Ponadto, olbrzymie drzwi przesuwne wykonane na profilach Yawal S.A. MOREVIEW mają ponad 26 metrów bieżących, lecz z łatwością oraz lekkością mogą być przesuwane przez użytkowników w każdym wieku.
Wszystkie te elementy, połączone w jedną całość tworzą prawdziwe dzieło architektoniczne.