KER3MR Goriaczko Jopp Spółka komandytowa

Address:
55-003 Czernica
ul. Miedziana 1, Nadolice Wielkie
GPS N: 51,0774° E: 17,2605°

Usługi serwisowe

biuro@ker3mr.pl
phone: 531 759 999

Szanowni Klienci, zawsze jest niesamowicie miło gościć Was w naszej siedzibie jednak, aby spotkanie było owocne dla obu stron bardzo prosimy o wcześniejsze jego zaplanowanie z naszymi pracownikami.

Our team

portret
Jerzy Goriaczko

Chairman of Company

jurek@ker3mr.pl mobile: +48 501-193-374
portret
Robert Jopp

V-ce Chairman of Company

robert@ker3mr.pl mobile: +48 507-135-802
portret
Karolina Kwiatoń

Office Manager

biuro@ker3mr.pl mobile: +48 531-759-999
portret
Rafał Goriaczko

Specjalista ds. Fakturowania

rafal.goriaczko@ker3mr.pl
portret
Mateusz Jopp

Product Manager

mateusz@ker3mr.pl mobile: +48 508-183-609
portret
Jarosław Krawczyk

Valuation Department Manager

jarek@ker3mr.pl mobile: +48 534-900-940
portret
Artur Wesołowski

Contract Implementation Manager

artur@ker3mr.pl
portret
Krzysztof Wesołowski

Contract Implementation Manager

krzysztof@ker3mr.pl
portret
Maciej Wróblewski

Contract Implementation Manager

maciej.wroblewski@ker3mr.pl
portret
Łukasz Ożga

Kierownik ds. Realizacji Kontraktów

lukasz.ozga@ker3mr.pl
portret
Łukasz Goriaczko

Kierownik Działu Logistyki

lukasz.goriaczko@ker3mr.pl mobile: +48 510-180-544
portret
Piotr Dyderski

Logistics and Service

piotr.dyderski@ker3mr.pl mobile: +48 500-257-959
portret
Aleksander Orkisz

Logistyka, Wynajem sprzętu

aleksander.orkisz@ker3mr.pl
portret
Daniel Czyrnek

Production Manager

daniel@ker3mr.pl